Santechnikos inovacijos bėgant metams: Naujos proveržio technologijos

Santechnikos inovacijos bėgant metams: Naujos proveržio technologijos

Visame pasaulyje archeologai vonių patalpas suranda jau ankstyvose žmonių gyvenvietėse. Šiuolaikiniai porcelianine danga blizgantys vonių kambariai atsirado dėl daugybės išradimų ir santechnikos inovacijų, kurios įvyko per šimtmečius.
Apžvelkime naujausių vonios, vandens prietaisų ir vandentiekio įrenginių moderniausias inovacijas ir naujoves dėl kurių šiuolaikinė santechnika pasidarė išskirtinė.

Elektros instaliacijos; Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (HVAC) bei santechnikos programinė įranga

Santechnika įžengė į informacinių technologijų ir kompiuterių pasaulį. Santechnikos versle įmonėms pasidarė svarbi programinė įranga, kuri gali padėti greitai paskaičiuoti sąmatas ir padeda laiku bei tiksliai įvykdyti užsakymus. Naudojant santechnikos modernią programinę įrangą, įmonės gali pasiūlyti žemų kainų pasiūlymus, suteikia lankstumą projektuose. „Debesų“ technologijose programinė įranga atlieka visus skaičiavimus, vadybininkams belieka susikoncentruoti į darbų atlikimą ir verslo plėtrą.

Be tranšėjiniai santechnikos darbai

Kanalizacijos diagnostikos įranga yra būtina, kai reikia nustatyti bet kokius vandens nutekėjimo atvejus, pavyzdžiui suskilusius vamzdžius ir medžių šaknų apaugimas. Santechnikams reikėjo kasti tranšėją, kad būtų pašalinti gedimai, pakeisti vamzdžiai. Dabar naudojama revoliucinė vamzdžių gedimų diagnostinė įranga dėka kurios nebereikia kasti tranšėjų. Todėl šalia senos vamzdžių linijos galima po žeme pakloti „gyvatuku“ naują vamzdžių liniją intarpą sudarant bendrą veikiantį vamzdyną.

Diagnostinė įranga kanalizacijai

Kol nebuvo diagnostinės įrangos, kuri galėtų nustatyti vamzdžių užsikimšimo ir nutekėjimo priežastis, santechnikos profesionalai panaudodami savo profesinę patirtį ir žinias – spėliodavo užsikimšimo priežastis ir į vamzdį įleisdavo vaizdo kamerą pamatyti priežastis. Šiais laikas su diagnostikos įranga galima tiksliai nustatyti, kaip planuoti santechnikos gedimo taisymą ir tai tapo paprasta užduotimi.

Mažai vandens nuleidžiantys tualetai

Išradus mažai vandens nuleidžiantį tualetą vidutinis namų ūkiui kasmet sutaupo daugiau nei
64.000 litrų vandens nuleidimo. Dėl šios naujovės buvo sutaupyti dideli pinigai išleidžiamų komunalinių mokesčių ir sumažinta žalą aplinkai. Nebereikėjo statyti naujų didelių valymo įrenginių, kurti naujos vandens aprūpinimo infrastruktūros. Tuo pačiu atpigino patį tiekiamą vandenį.
Tai paskatino teikti pirmenybę vandens tiekimo galimybėms, o ne patogumui naudoti vandenį.

PVC vamzdžiai ir jungiamosios detalės

Polivinilchloridas arba PVC iš tikrųjų buvo išrastas daugiau nei prieš šimtą metų, tačiau niekas nematė kaip panaudoti jį kaip pakaitalą. Pirmą kartą PVC buvo panaudotas 1920-ais namų geriamo vandens vamzdynui. Šiais laikas visose išsivysčiusiose šalyse PVC vamzdžiai
ir jungiamosios detalės plačiai naudojami atliekoms tvarkyti, kanalizacijai ir ventiliacijai. Sunku įsivaizduoti santechnikos pramonę šiais laikas be PVC detalių.

Praplovimo vožtuvas

1906 m. išradus praplovimo vožtuvą, vanduo galima greitai ir efektyviai tiekti į vandens įrengimus. Nuo to laiko specialistai tobulino įrenginio dizainą, tačiau jo principas liko tas pats.

Jutikliai (sensoriai) santechnikos įrenginiuose

Su technologijų tobulėjimu keičiasi ir gamintojų prioritetai. Anksčiau gamintojai siekė atpiginti ir su paprastinti santechnikos mechanizmus. Šiais laikais beveik visų viešo naudojimo
paskirties pastatų tualetuose pisuarai ir čiaupai turi jutiklių (sensorių) įrenginius ir nebenaudojami mechaninės svirtys ar sukamieji mechanizmai. Unitazai su sensoriais mažiau nudėvimi, sutaupoma labai daug vandens. Ventiliai su jutikliais (sensoriais) naudoja prognozinę logiką naudojamam vandens kiekiui, todėl sutaupoma labai daug vandens.

Automatizuoto šildymo individualios kontrolės valdikliai

Išmanieji prietaisai perima mūsų gyvenimą, išmanieji valdikliai perima tradicinius šildymo valdiklius. Jau sukurti šildymo valdymo sprendimai leidžia kontroliuoti laiką ir temperatūrą atskiruose namo kambariuose. Naudodamiesi tokiais išmaniaisiais valdikliais galite ne tik nuotoliniu būdu reguliuoti atskirų kambarių temperatūrą, bet ir sutaupyti pinigų nenaudojamoms patalpoms šildyti.

Darius

Paprastai atsako per dieną

Sveiki atvykę į Santechninikas Vilniuje. Jei norite kalbėti su manimi per „Viber“, spauskite mygtuką pradėti pokalbį.

Powered by WpChatPlugins
Scroll to Top