Konsultuokitės su santechniku prieš pradedant vonios remontą

Konsultuokitės su santechniku prieš pradedant vonios remontą

Konsultuokitės su santechniku prieš pradendant vonios remonto ir įrengimų darbus, kiek Jums kainuos santechnikos darbai? Kodėl reikia ir apie ką reikia pagalvoti aptarsime detaliau. Pirmas ir svarbiausias žingsnis įrengiant vonią ar atliekant remontą joje išsirinkti norimą įrangą bei baldus ir juos išdėstyti savo projektėlyje ant lapo, kad vizualiai matytųsi.
Paprastai santechniko paslaugų darant remontą ir įrengimo darbus reikia šildomų grindų įrengimui, unitazų, dušo kabinų, vandens maišytuvų, vonių,  ventilių keitimui,  skalbimo mašinų, indaplovių, boilerių ir kitų prietaisų keitimui ir montavimui. Tam tikslui dažnai reikia vandentiekio bei kanalizacijos vamzdžius privesti  iki prietaiso.

Konsultuokitės su santechniku kaip savo projekte surašykite baldų ir įrangos aukščius, pločius ir gylius, pažymėkite kokiam aukštyje ir kurioje vietoje yra įvadai. Specialistai pataria, kad  tualetas ar bidė neturėtų būti pernelyg prispausti prie sienos, todėl geriausiai išlaikyti 50 cm atstumą. Svarbu suplanuoti ir kriauklės, stalviršio aukštį – priklausomai nuo ūgio jis turėtų būti nuo 75 iki 85 cm. Maišytuvas paprastai montuojamas 110 cm aukštyje, nors yra įvairiausios skaičiuoklės. Jei vonios patalpa nedidelė, pagal vonios kraštą ar prieš dušo kabinos duris turėtų likti 70 – 80 cm laisvas atstumas, kad liktų vietos apsisukti. Naują vonios kambarį galima suprojektuoti suradus internete nemokamų programėlių, su kuriomis projektavimas ypač lengvas ir patogus, jos dažnai suteikia galimybę apžiūrėti projektą trimatėje erdvėje, pažaisti su detalėmis ir spalvomis. Tai padės apsispręsti ir išvengti klaidų ir sutaupyti pinigų planuojant santechniko darbus. Konsultuokitės su santechniku kur ir kokius darbus reikia atlikti, pamąstykite ar galite keisti interjero dizainą išsaugant patogumą, kad nereikėtų atlikti papildomų darbų. Pavyzdžiui, kuriose vietose grindys bus šildomos? Lygiagrečiai santechnikos darbams, svarbu pasirūpinti ir šildomų vonios grindų planu ar projektu. Geriausia turėti jau iš anksto paruoštą vamzdžių išvedžiojimo planą, mat grindų šildymas po daugeliu vonios rakandų yra nepraktiškas. Jeigu naudosite vandeniu šildomas būtina suderinti su namo bendrija, kaimynais, kad jums leidžiama imti vandenį iš bendros sistemos. Taigi parengę savo projektą. pasidomėkite kur bus įvadai, ar reikia papildomų darbų montuojant santechniką.

Darius

Paprastai atsako per dieną

Sveiki atvykę į Santechninikas Vilniuje. Jei norite kalbėti su manimi per „Viber“, spauskite mygtuką pradėti pokalbį.

Powered by WpChatPlugins
Scroll to Top