Kanalizacijos vamzdžio valymas

Kanalizacijos vamzdžio valymas

Blogas nuotėkų kvapas po dušo. Kaip išvalyti užsikimšusį kanalizacijos vamzdį vonioje?
Santechnikų paslaugų nereikia, jeigu žinote kaip kai kurias atsiradusias problemas galima išsispręsti patiems. Santechnikos paslaugos reikalingos taisyti gedimams, kuriems reikia profesionalų paslaugų arba jeigu neturi patys laiko, arba žinių. Keletas patarimų kaip spręsti atsiradusią blogo kvapo problemą. Kelias paskutines savaites pastebėjau, kad kaskart kai kas nors nusimaudo duše paprastai po ilgesnio prausimosi duše, o ne taip dažnai vos po trumpo prausimosi atsirasdavo blogas nuotėkų kvapas. Blogas kvapas pranyksta praėjus 30-60 minučių, arba iš naujo maudantis duše.

Keista bet rodos, kad blogas kvapas atsirasdavo ne vonioje kambaryje, o tiesiai už vonios durų virtuvėje. Keletą savaičių atgal naudojau vamzdžių valymo skystį, nes dušo kabinoje ir kriauklėje lėtai nutekėdavo vanduo. Jokio blogo kvapo nuo tol nebuvo. Tiesa, iki šiol kriauklėje kartais lėtai nubėga vanduo, tačiau tik tuomet kai į kriauklę papuola maisto atliekų. Kitais atvejais, vanduo kriauklėje greitai nubėga po vamzdžių valymo skysčio panaudojimo. Kaip taisyti santechniką aš nemoku ir nieko neišmanau, tačiau greitai mokausi ir man patinka išmokti pačiam viską padaryti, nes tai padeda sutaupyti pinigų. Taigi kas padėtų surasti gedimus ir ką reikia daryti?

Pirmas patarimas – pasitikrinkite kada paskutinį kartą prapūtėte septinio nuotėkų valymo sistemą? Nesvarbu, kad sistema prieš metus sumontuota, reikia vis tiek prapūsti, kad nebūtų perpildyta.

Ar kriauklė turi mechaninį ventilį? Pažiūrėkite po kriauklės išleidimo vamzdžiu. Atsūkite ventilį išleisti susikaupusį orą.

Ar yra kažkur nelyginis cilindro objektas kyšantis iš kanalizacijos vamzdyno? Tikėtina, kad vanduo nutekantis iš dušo išstumia iš kanalizacijos vamzdžio susikaupusį blogą orą, kuri išstumia per atvirą ventiliacinę angą ir jis patenka į orą.

Sakoma, kad naujos septinės nuotėkų sistemos  nereikia neprapūsti porą metų. Todėl greičiausiai blogas kvapas yra dėl septinės nuotėkų sistemos. Susikaupę plaukai nuotėkose ir jų liekanos pradeda smirdėti, taip kaip ir nuotėkų vandenys.

Blogi kvapai turėtų sklisti daugiau iš vonios nei iš virtuvės. Todėl su santechniko viela verta pravalyti vamzdį iš kurio eina blogas kvapas.  O dažniausia priežastis, kodėl namuose yra blogas kvapas, tai – bloga ventiliacija. Tai ką daryti iš tikrųjų? Ar kviesti santechniką atlikti darbus, prapūsti nuotėkų sistemą? Kur yra išmetimo duobė? Kur pirkti vielą valyti vamzdžius? Gal vietoj valymo vielos, galima pabandyti panaudoti vamzdžių valymo skystį.

Šiems darbams gali prireikti santechniko paslaugų. Pabandykite prieinamais būdais pravalyti vamzdžius, išleisti susikaupusį blogą orą, pravėdinti patalpas. Jeigu problema kartojasi, kvieskitės santechniko.

Darius

Paprastai atsako per dieną

Sveiki atvykę į Santechninikas Vilniuje. Jei norite kalbėti su manimi per „Viber“, spauskite mygtuką pradėti pokalbį.

Powered by WpChatPlugins
Scroll to Top