Ką reikia žinoti apie namų santechniką?

Ką reikia žinoti apie namų santechniką?

Ką reikia žinoti apie namų santechniką ir 8 dalykai dėl kurių galite išvengti vandentiekio nelaimių ir nepatirti didelės materialinės žalos  bei  streso.

  1. Žinokite kaip užsukti vandenį namuose. Paprastai vanduo užsukamas prie skaitiklių. Kiekvienas namuose turi žinoti, kur yra vandens užsukimo vožtuvai ir kaip juos panaudoti. Sukite ventilius lėtai, nes vandens slėgis gali būti didelis ir vožtuvai gali būti seni. Jeigu reikia, pakeiskite senus ventilius į naujus ,nes tikrinti reikia kartą per mėnesį užsukant-atsukant rankenėles .
  2. Žinokite kaip skaityti vandens skaitiklio parodymus ir sąskaitą už vandenį. Įsitikinkite, kad teisingai apmokate sąskaitas. Kiekvieną mėnesį tikrinkite vandens sunaudojimą skaitikliuose ir lyginkite su kiekviena gauta sąskaita, kad galėtumėte iš anksto pamatyti nutekėjimą.
  3. Žinokite kokiu slėgiu vanduo patenką į namus ar į Jūsų biurą. Pagrindinė vandens nutekėjimo priežastis yra per aukštas vandens slėgis. Jei slėgio patys negalite patikrinti išsikvieskite santechniką arba klauskite patikrinti vandens tiekimo bendrovės.
  4. Jeigu namuose naudojate oro kondicionierių patikrinkite ar tinkamai veikia vandens kondensavimo latakai. Jeigu vandens kondensatas tinkamai nenuteka, susikaupia vanduo ir pradeda veisti pelėsiai taip gadindamas interjerą, įrangą ir kenkdamas verslui.
  5. Žinokite kaip atjunkti dujas savo namuose, jeigu namas yra šildomas dujų. Žinokite pagrindinį įvadą ir kaip atjungti dujų tiekimą konkrečiam prietaisui.
  6. Žinokite, kaip atjungti vandenį, kuris patenka į vandens šildytuvą. Jeigu sugenda vandens šildytuvas Jūsų namai liks be karšto vandens, tačiau atjungę šalto vandens tiekimą šildytuvui, toliau name galėsite naudotis šaltu vandeniu gaminti maistą ir praustis.
  7. Žinokite, kaip atjungti vandenį santechnikos prietaisams. Kiekvienas kriauklė ir tualetas turi savo ventilį. Žinokite, kur jie yra. Tai padės išvengti didesnės žalos vandens nutekėjimo atveju visam turtui esančiam namuose.
  8. Žinokite, kaip atjungti vandenį visuose santechnikos prietaisuose. Jeigu Jūsų vandens šildytuvas yra namo antrame arba trečiame aukšte, gedimo atveju vanduo gali sugadinti daug turto name.

Darius

Paprastai atsako per dieną

Sveiki atvykę į Santechninikas Vilniuje. Jei norite kalbėti su manimi per „Viber“, spauskite mygtuką pradėti pokalbį.

Powered by WpChatPlugins
Scroll to Top