Ką reikia žinoti apie santechniko paslaugas?

Ką reikia žinoti apie santechniko paslaugas?

Ką reikia žinoti apie santechniko paslaugas, vandentiekio ir kanalizacijos darbus? Žinos, kurios praverčia gyvenime ir padeda sutaupyti pinigų.

Ką reikia žinoti apie santechniko paslaugas, kad neturėtumėte rūpesčių su vonios ir bei įrengimų ir unitazų keitimu. Pasikvieskite santechniką, kad jis patartų kokią ir kokių išmatavimų santechnikos įrangą reikia ir kaip rinktis. Pirma reikia žinoti kur stovės santechnikos prietaisas – unitazas, maišytuvas, vonia ar dušo kabina. Vieta svarbi tuo, kad žinotumėte pajungimo taškų pozicijas ir reikalingus išmatavimus.

Privedžiojant vamzdynus ir sustačius įvadus, kartais būtina, kad pajungimai būtų tikslūs įmontuotoms jungtims, ypač privedant vandentiekio bei kanalizacijos vamzdžius iki vieno prietaiso privedimui.

Kitus santechnikos prietaisus ir įrenginius galima jungti su lanksčiomis jungtimis.

Tikslumas svarbiausias išvedant arba privedant klozeto kanalizaciją, nes įvedimas turi tiksliai atitikti grindyse įmontuotą kanalizacijos movą į vamzdį – kitaip unitazas gali būti per toli ar per arti nuo sienos. Analogiškai ir bide sumontavimui.

Pavyzdžiui dušo čiaupas privalo tiksliai atitikti sienoje įmontuotas rozetes. Tai svarbu dušo kabinų montavimo ir remonto atvejais.Tam tikslui naudojami specialūs šablonai.

Taip pat santechnikai grindyse privalo nustatyti ir padaryti nuolydžius, kad nesikauptų vanduo.  Nuolydžiai turi būti minimum 1 procento kampo.

Taip pat keičiant santechniką tualete reikia pervesti ir privesti vamzdžius, arba reikia statyti papildomą įrangą arba pakelti įrangą nuo grindų. Taip pat senus metalinius vamzdžius santechnikai keičia į plastikinius kanalizacijos vamzdžius.

Santechnikos mechanizmus rekomenduojama pajungti į kanalizaciją kietomis jungtimis, nes nuotėkos jomis geriau bėga ir nekliūna.  Lanksčias jungtis reikėtų naudoti tik tada kai kitaip neįmanoma. Lanksčios jungtys naudojamos prijungiant skalbimo mašinas, indų plovimo mašinoms.

Vandentiekio sistemos vamzdžius iki santechnikos prietaisų galima atvesti dviem būdais – nuosekliu arba per kolektorių. Patogiausia kai vamzdžiai atvedami per kolektorius – visi sujungimai lieka prieinamose vietose prie įrenginių ir kolektoriaus dėžėje. Tačiau kolektoriaus dėžė užima vietos ir estetiškai nepuošia patalpos. Nuosekliu būdu sistemos atšakos į atskirus santechnikos prietaisus ir įrenginius vamzdžiai prijungiami nuo vieno pagrindinio vamzdžio.

Nuo vandentiekio stovo vedamas didesnio diametro vamzdis iki atsišakojančio, tačiau jungtys lieka sunkiai prieinamose vietose, bet sunaudojama mažiau vamzdžių.

Tad santechniko prieš remontuojant vonios kambarį konsultacija reikalinga, kad nuspręstumėte kokią įrangą pirkti, kokį santechnikos įrengimo darbų metodą pasirinkti. Patikėkite darbą profesionalams, kurie patartų geriausią sprendimą vonios kambario įrengimui.

Santechniko pagrindinės paslaugos yra kanalizacijos pajungimas, vamzdžių keitimas į plastikinius, kanalizacijos vamzdynų valymas, įvairių kanalizacijos ir vandentiekio gedimų šalinimas,

unitazų keitimas ir remontas,gyvatukų, kriauklių, vandens maišytuvų,ventilių ir kolektorių keitimas,kalbimo mašinų ir kt. prietaisų montavimas ir/ar remontas.

Darius

Paprastai atsako per dieną

Sveiki atvykę į Santechninikas Vilniuje. Jei norite kalbėti su manimi per „Viber“, spauskite mygtuką pradėti pokalbį.

Powered by WpChatPlugins
Scroll to Top